KARIERA

IMG S.A.

Kariera

W IMG S.A. możesz budować własną, opartą na prawdziwych wartościach ścieżkę kariery. Zyskaj ciekawe i wartościowe doświadczenie w firmie, która jest niekwestionowanym liderem na rynku fitness w Polsce.

Wyślij nam swoje CV


Jeśli marzysz o pracy w międzynarodowej firmie posiadającej znane marki i inspirującą misję, IMG S.A. jest miejscem którego poszukujesz. Dla osób z pasją, lubiących wyzwania, poszukujących możliwości rozwoju, jesteśmy zawsze chętni do rozmowy.

Wyślij swoje CV na adres praca@imgfitness.pl z dopiskiem "Praca".

Program dla stażystów i absolwentów


Na co dzień działamy w bardzo dynamicznym środowisku pracy. Gwarantujemy dzięki temu zdobycie unikalnego doświadczenia, szybką i intensywną naukę poprzez praktykę oraz dynamiczny rozwój.

Program Stażowy gwarantuje wyjątkowy start w karierze. Daje ponadto możliwość dynamicznego rozwoju poprzez realizację samodzielnych zadań pod okiem doświadczonych opiekunów w takich obszarach, jak: sprzedaż, marketing, oraz operacje (produkcja, jakość, logistyka). Uczestnikom Programu oferujemy również m.in. praktyczne szkolenia funkcjonalne, interpersonalne oraz integrację i pakiet benefitów. Rekrutacje trwają przez cały rok. Dołącz do osób, które sięgają po więcej i wyzwalają w sobie twórczą energię do działania!

Wyślij swoje CV na adres praca@imgfitness.pl z dopiskiem "Staż"