BIZNES

IMG S.A.

Odpowiedzialność biznesu

Wraz z rozwojem firmy stajemy się coraz bardziej dojrzałą i świadomą organizacją. Koncentrując się na działaniach biznesowych i ciągłym rozwoju, chcąc być równocześnie wiarygodnym, odpowiedzialnym partnerem dla naszego otoczenia – pracowników, klientów i podwykonawców.

Wspieramy akcje charytatywne


IMG od lat angażuje się w akcje charytatywne, wspierając potrzebujących i niosąc pomoc najuboższym i pokrzywdzonym przez los. Jesteśmy jednym z partnerów Fundacji Charytatywnej „Biegamy z Sercem” dla której każdy wybiegany kilometr przeliczany jest na datek dla najbardziej potrzebujących. Mamy apetyt na więcej!

Pomagamy zwierzętom


Naszą miłością jest sport i... zwierzęta! :) Aktywnie i finansowo wspieramy Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu. Nasze spotkania integracyjne często kończą się długimi kilometrami w Elbląskiej Bażantarni w towarzystwie psów ze schroniska.

Jesteśmy Eko


Jesteśmy ekologiczni i mamy to wpisane w DNA firmy. W biurze korzystamy z papieru z recyclingu i oświetlenia LEDowego. Nasi pracownicy jeżdżą samochodami hybrydowymi a przesyłki, które wysyłamy do naszych klientów umieszczamy w opakowaniach poddanych recyklingowi. Sprzęt, który dystrybuujemy posiada najnowszą technologię ECO-POWR™, które wprowadzone w ruch kinetyczny, zamieniają się w energię elektryczną. To jednocześnie bardzo ekonomiczne dla siłowni i ekologiczne dla środowiska.